Супровід проектів в сфері рослинництва

Farmer.ua > Агроконсалтинг > Супровід проектів в сфері рослинництва

Протягом останніх років у сільському господарстві України простежується тенденція до вирощування нішевих культур у якості допоміжної або основної діяльності сільгосппідприємств. Перш за все, це обумовлено високим попитом на кінцевий продукт і, як наслідок, високою рентабельністю вирощування.

Відсутність практичного досвіду роботи з культурою – головна складність, з якою стикаються виробники при спробах промислового вирощування нових сортів та гібридів.

Лабораторно-виробничий комплекс FARMER.UA надає комплексний супровід реалізації різноманітних проектів у рослинництві. В залежності від особливостей та стадії реалізації проекту, наш супровід може включати багатоваріантний перелік послуг, які безперечно забезпечать Вашій справі успіх.

Що входить у комплексний супровід від FARMER.UA

1.
Агрохімічне обстеження ділянки

Ми розробляємо комплекс агрохімічних досліджень грунту в залежності від культури, яку планується вирощувати. На основі даних агрохімічного аналізу ми даємо заключення, наскільки ділянка підходить для реалізації проекту, розробляємо систему агротехнічних та агрохімічних заходів для покращення ґрунтових умов.

2.
Оцінка придатності поливної води

Планування системи зрошення при закладенні ягідника або саду починається з аналізу якості води, яку планується використовувати для поливу. Аналіз води на розширений перелік показників дозволяє зробити висновок про придатність джерела водопостачання. Дані аналізу використовуються у проектуванні системи очищення та фільтрації води.

3.
Аналіз добрив

Визначення якості органічних та мінеральних добрив має важливе значення при їх внесенні для підготовки ділянки під сад або плантацію, та при їх використанні протягом періоду вегетації.

4.
Аналіз допоміжних матеріалів

Якщо у технології вирощування культури будуть застосовуватися торфи та грунтосуміші, доцільно провести аналізування також ї їх елементного складу.

Агрохімічне обстеження грунту

Аналіз води сільськогосподарського призначення

 

Аналіз рослинного матеріалу

Аналіз органічних та мінеральних добрив

Аналіз торфу та грунтосумішей

Тиражування високоякісного посадкового матеріалу

Лабораторно-виробничий центр FARMER.UA забезпечує повний цикл з  розмноження рослин in vitro для отримання генетично однорідного, очищеного від хвороб посадкового матеріалу у промислових масштабах. Ми забезпечимо тиражування промислових партій сортів і видів рослин, які неможливо, або надзвичайно важко отримати класичним шляхом.

В залежності від подальшого використання є можливість отримати рослини у вигляді: адаптованих до грунтових умов мікросаджанців, які ще потребують дорощування в умовах теплиць, або готового до висадки у відкритий грунт посадкового матеріалу.

Оздоровлення рослин від вірусів та вірусоподібних захворювань

 

Мікроклональне розмноження посадкового матеріалу

Зберігання рослин в культурі in vitro

Зберігання базового рослинного матеріалу у теплицях

Консультування та рекомендації агронома

Для того, щоб забезпечити успішну реалізацію проекту ми надаємо кваліфікований супровід від наших фахівців. Наші рекомендації забезпечать практичну реалізацію даних агрохімічного обстеження, досягти максимальної приживлюваності посадкового матеріалу та заощадити кошти на придбання добрив та ЗЗР.

Агрономічний супровід вирощування рослин

Розрахунок системи удобрення насаджень

Консультування та контроль за розвитком проекту

Замовити комплексний супровід проекту від FARMER.UA

Звернутись у комерційний відділ
1
Залишити заявку із зазначенням культури, яку планується вирощувати, місцезнаходження та площі ділянки, бажаної врожайністі та ін.
Затвердити проект супроводу
2
Згідно побажань та цілей Замовника ми формуємо оптимальну пропозицію, яка включає індивідуально підібраний перелік послуг. Затвердження проекту відбувається підписанням договору.
Агрохімічне дослідження ділянки
3
Виїзд на ділянку, відбір проб та проведення аналізу грунту, поливної води, рослинна діагностика.
Рекомендації агронома
4
На основі проведеного лабораторного аналізу надаються рекомендації які поживні речовини потрібно внести для досягнення певного рівня урожайності.
Тиражування посадкового матеріалу
5
Тиражування саджанців у нашій біотехнологічній лабораторії. Повний цикл, що включає оздоровлення рослин, розмноження in vitro та адаптацію до грунтових умов.
Подальший нагляд та консультування
6
Після закладання плантації проводиться повторне агрохімічне обстеження, складається план досліджень та моніторинг стану насаджень.