Агроконсалтинг

Farmer.ua > Агроконсалтинг

Агроконсалтинг – це комплекс робіт та послуг, які надаються кваліфікованими фахівцями та експертами певної галузі сільського господарства для підвищення продуктивності сільськогосподарського виробництва та покращення показників в рамках конкретного господарства.

Для того, щоб забезпечити максимально корисне використання даних агрохімічного обстеження ґрунтів, листкової діагностики, аналізу поливної води FARMER.UA надає послугу агрономічного консультування та надання рекомендацій із підвищення врожайності сільськогосподарських культур.

Усі рекомендації формуються виходячи з протоколів випробувань із використанням даних по вмісту забезпеченості елементами живлення Вашого поля, враховуючи строкатість ґрунтів, рельєф місцевості, тип ґрунту, регіон, культуру та запланований врожай.

Агроконсалтинг від FARMER.UA поєднує комплекс різних видів досліджень і аналізів, системний контроль за розвитком рослин та процесом формування запланованого врожаю від підготовки грунту до збирання врожаю.

У нас Ви можете замовити консалтингові послуги за такими напрямками:

  1. Виїзд спеціаліста для попереднього обстеження ділянки, відбір проб грунту, рослинних зразків, води;
  2. Відбір проб з прив’язкою до GPS координат, проведення обміру поля;
  3. Надання рекомендації за результатами агрохімічного аналізу ґрунту, листкової діагностики, аналізу води;
  4. Прогнозування врожайності сільськогосподарських культур згідно даних агрохімічного обстеження;
  5. Розрахунок термінів та норм внесення основних добрив та мікродобрив з прив’язкою до фаз розвитку рослин за BBCH (міжнародна шкала фаз розвитку рослин);
  6. Створення картограм розподілу хімічних елементів по полю, карт-приписів для внесення добрив;
  7. Повний супровід проектів в сфері ягідництва, що включає агрохімічне обстеження ділянки під плантацію, консультації з вибору сорту, розмноження посадкового матеріалу для закладання плантації, проведення агрохімічних досліджень.