Farmer.ua > Новини та статті > FARMER.UA НА ЯГІДНОМУ ФЕСТИВАЛІ «БРУСВЯНА-УКРАЇНА»

FARMER.UA НА ЯГІДНОМУ ФЕСТИВАЛІ «БРУСВЯНА-УКРАЇНА»

Фестиваль "Брусвяна-Україна" 2020

Обласний ягідний фестиваль «Брусвяна-Україна» – завжди довгоочікувана подія для спеціалістів садово-ягідної сфери, а також для усіх, хто любить рослини, ягоди та бажає весело провести час.

Фестиваль був проведений 28 серпня 2020 на території відомого розсадника ягідних культур “Брусвяна” у Житомирській області.

Команда FARMER.UA отримала чудову можливість провести один із останніх днів літа в компанії справжніх професіоналів своєї справи, скуштувати ягідних смаколиків, та отримати заряд позитивних емоцій.

Наша компанія прийняла активну участь у проведенні фестивалю «Брусвяна-Україна». В рамках пленарної частини із презентацією виступили провідні фахівці FARMER.UA – керівник випробувальної лабораторії, Дітковська Марія Вікторівна та керівник центру посадкового матеріалу, Соколов Сергій Олександрович.

Протягом дня усі бажаючі могли підійти до нашого стенду та дізнатись більше про компанію та послуги, які ми надаємо для ягідного бізнесу та рослинництва загалом:

Для найактивніших гостей фестивалю ми підготували подарунки від FARMER.UA – сертифікати на послуги випробувальної лабораторії та подарункові горщики із бананами, вирощеними у лабораторно-виробничому центрі садивного матеріалу.

Під час пізнавальної екскурсії по розсаднику «Брусвяна», гості на власні очі побачили в яких умовах вирощуються саджанці суниці, малини, лохини, ліщини та ін. Деякі із цих рослин розмножені із використанням біотехнологій у центрі садивного матеріалу FARMER.UA.

На фестивалі було багато пісень, запальних танців, захоплюючих конкурсів, і головне – яскраві люди, які створювали атмосферу свята. «Родзинкою» заходу стала презентація 2-метрового малинового пирога, який за своїми розмірами встановив новий рекорд, і яким потім пригощали усіх бажаючих.

Щиро дякуємо організаторам фестивалю, керівнику та колективу розсаднику «Брусвяна», за позитивно та продуктивно проведений час. Будемо раді приймати участь у Ваших заходах і надалі.