Farmer.ua > Новини та статті > FARMER.UA НА АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ АГРО 2020

FARMER.UA НА АГРОПРОМИСЛОВІЙ ВИСТАВЦІ АГРО 2020

Agro2020Незважаючи на всі виклики, які поставила перед нами пандемія коронавірусу, з 11 по 14 серпня 2020 р у м.Київ була проведена одна з найвизначніших подій аграрної сфери – міжнародна агропромислова виставка АГРО 2020. Захід був проведений на території комплексу “Експоцентр України”, більше відомого як ВДНГ.

Протягом 4-х днів відвідувачі із усіх куточків України та зарубіжних країн мали змогу ознайомитись із останніми досягненнями техніки і технологій для сільського господарства, інноваційними рішеннями для підвищення ефективності рослинництва і тваринництва, новинками агрохімії, а також знайти нових постачальників якісних товарів та послуг для АПК.

Компанія FARMER.UA на Агро 2020

Лабораторно-виробничий комплекс FARMER.UA представив у рамках виставки свій стенд, де усі бажаючі мали змогу ознайомитися із діяльністю компанії та отримати консультацію по проведенню агрохімічного аналізу та мікроклональному розмноженню посадкового матеріалу.

Для усіх відвідувачів нашого стенду ми гарантуємо знижку на проведення аналізу грунту, добрив або води. Знижка діє кінця лютого 2021.

Для найактивніших гостей ми приготували особливий презент – набір для ручного відбору проб ґрунту та можливість безкоштовно провести аналіз ґрунту у лабораторії FARMER.UA.

На нашому стенді були присутні провідні фахівці нашої компанії:

  1. Керівник випробувальної лабораторії агрохімічних досліджень
  2. Агроном, кандидат сільськогосподарських наук
  3. Керівник лабораторно-виробничого центру посадкового матеріалу

Компанія FARMER.UA вперше приймала участь у літній аграрній виставці «Агро», але однозначно, що не в останнє. Було дуже приємно черговий раз зустрітися із нашими клієнтами, презентувати свою компанію новим потенційним замовникам, обмінятися досвідом із фахівцями галузі.

Усі, кому не вдалося відвідати нас на Агро 2020, звертайтеся за нашими контактами, і наші фахівці з радістю нададуть усі необхідні консультації по проведенню агрохімічних досліджень, приймуть заявку на проведення аналізу, та дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

Пам`ятайте!!! Якісний та своєчасний аналіз – це можливість професійно впливати на ефективність та підвищувати прибутки сільськогосподарського виробництва.